logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
The Outlaws / Beom-joi-do-si  online
Detektyw w dzielnicy stara się zachować pokój, podczas gdy dwa chińsko-koreańskie gangi walczą miedzy sobą...
The Beautiful Ones online
Członek rodziny mafijnej zakochuje się w niewłaściwej kobiecie podczas wojny z przeciwnikami, musi wykorzystać swoje unikalne umiejętności, by uratować ją od tych samych ludzi, których kiedyś nazwał braćmi.
Deep Blue Sea 2 online
Genialny miliarder Carl Durant eksperymentuje na rekinach...
Gangster Land online
Historia najsławniejszych amerykańskich gangsterów i ich powstania. „Gangster Land” mówi o Al Capone...
Treasure Hounds online
Przenosząc się do domu zmarłego dziadka, młody Jack odziedziczył psa starego, Skippera - który potrafi rozmawiać! ...
Gone Are the Days online
„Gone Are the Days” podąża za losami Taylonie Flynnie...
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi / Star Wars: The Last Jedi online
Rey (Daisy Ridley), która odnalazła Skywalkera na odciętej od świata wyspie, szkoli się pod jego okiem i okazuje się wyjątkowo pojętną uczennicą. Tymczasem Kylo Ren (Adam Driver), syn księżniczki Lei (Carrie Fisher) i Hana Solo, dokłada starań, żeby unicestwić siły rebeliantów. Po stronie rebelii znów walczą były szturmowiec Najwyższego Porządku Finn (John Boyega) i genialny pilot Poe Dameron (Oscar Isaac).
Us and Them online
Zły i sfrustrowany, Danny ma na celu wywołać rewolucję...
Blood Road online
Rebecca Rusch jest wyjątkowo wytrzymałym rowerzystą górskim. Wietnam - pedałuje około 1200 mi na szlaku Ho Chi Minha...
Blood Honey online
Torturowana wspomnieniem traumy z dzieciństwa, kobieta powraca po dziesięciu latach do rodzinnego domku, aby pomóc swojemu rodzeństwu z umierającym ojcem...
Dead on Arrival online
Handlowiec odwiedza małe miasteczko w Luizjanie w celach zawodowych. Następne 24h okażą się najgorszym przeżyciem w jego ...
Sky Hunter online
Po ukończeniu szkoły lotniczej grupa pilotów dołącza do elitarnej grupy wojskowej.
Cicha noc online
Pracujący za granicą Adam niespodziewanie wraca do rodzinnego domu na Boże Narodzenie. Nikt z krewnych nie spodziewa się, jak wielki wpływ na ich życie będą miały dalsze wydarzenia wigilijnej nocy.
Jestem Rosa / Como Nossos Pais online
Rosa jest trzydziestoparolatką. Jej rodzice się rozwiedli. Mieszka z własną rodziną w centrum Sao Paulo. Częste wyjazdy jej męża nie są specjalnie lukratywne, więc sama musi utrzymywać siebie i dwie córki. Zamiast skupić się na pisaniu sztuk, co jest jej powołaniem, zarabia na życie tworząc hasła reklamowe. Rosa ma na głowie seksualne problemy w swoim związku, kłopoty z różnorakimi zleceniami, a także obowiązek zajmowania się chorowitym ojcem, o artystycznej osobowości domagającej się ciągle uwagi. Gdy jej matka pewnego dnia ujawnia przed nią pewną informację,...
Unknown Soldier / Tuntematon Sotilas online
Filmowa adaptacja bestsellerowej powieści Väinö Linny „The Unknown Soldier” (1954) i nieopowiedzianej wersji rękopiśmiennej powieści Sotaromaani.
Jane online
Film skupia się na życiu i pracy znanej badaczki primatologii, Jane Goodall, w szczególności na jej badaniach nad szympansami.
Independents - War of the Worlds online
Kosmici zaatakowali ziemie. Los ludzkości wisi na włosku...
Kieszonkowcy / Pickpockets online
Grupa nastoletnich aspirujących złodziejaszków uczy się od mistrza sztuki podstępu i oszustwa, jak skutecznie okradać na ulicach Bogoty.
Kung Fu Traveler online
Obcy najechali i pokonali Ziemię. Próbując uciec przed porażką, chiński generał (Tiger Chen) zostaje przypadkowo odesłany w czasie, próbując wymyślić sposób na pokonanie obcych...
The Boy Downstairs online
Młoda kobieta jest zmuszona zastanowić się nad swoim pierwszym związkiem, kiedy przeprowadza się do budynku mieszkalnego byłego chłopaka.
1234567>>>>|
© 2018 CDA-LEKTOR.PL - Filmy i seriale online za darmo tylko u nas! / Online: