logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Wanderland online
Mężczyzna z Nowego Jorku, Alex, wybiera się poza sezonem do Hamptons, aby uciec przed rutynowym życiem w mieście. Próbując spędzać czas na relaksowaniu się...
Forever My Girl online
Po nieobecności przez dziesięć lat gwiazda country wraca do domu...
Beyond the Edge / Za granyu realnosti online
Współczesna Moskwa. Utalentowany hazardzista gromadzi zespół ludzi o nadprzyrodzonych mocach, aby wygrać w kasynie, ale znajdują o wiele silniejszego rywala...
Dirty Dead Con Men online
Dirty Dead Con Men kreci się wokół życia dwóch partnerów-Mickey Rady, tajnego policjanta i Kook ...
Weź Tubę, na próbę / Made... The Movie online
Szesnastoletnia Tuba gdy była mała pragnęła zostać cheerleaderką. Gdy jej starszy brat, Marshall, kapitan drużyny piłki nożnej, staje się popularny, dziewczyna postanawia urzeczywistnić swoje dziecięce marzenie. Pomimo upokorzenia jakie ją spotkało ze strony jednej z cheerleaderek, Tuba nie ma zamiaru się poddać. Aby być bliżej cheerleaderek zapisuje się do szkolnej orkiestry, która także kibicuje uczniom w zawodach sportowych.
Dead Men online
„Dead Men” podąża za młodym człowiekiem zmuszonym do podróży w celu pomszczenia śmierci swojego ojca...
7 dni, nie więcej / 7 jours pas plus online
Pierre (Benoît Poelvoorde) to samotnik, który pracuje w sklepie z narzędziami, gdzie całymi dniami kreuje swój szorstki wizerunek. Pewnego dnia, niespodziewanie w jego życiu pojawi się Indianin (Pitobash) szukający pomocy. Pierre postanowi okazać mu odrobinę wsparcia, lecz nie wie, że przewróci on jego dotychczasowe życie do góry nogami.
Lodowi piraci / The Ice Pirates online
W dalekiej przyszłości brakuje wody. Dwóch kosmicznych piratów zajmuje się na codzień pozyskiwaniem jej z dryfujących po wszechświecie brył lodu. Pewnego dnia stają przed zadaniem wsparcia księżniczki w poszukiwaniach ojca, który wyrusza w kosmos w nadziei odkrycia planety z wodą.
Swoboda seksualna? / Casual Sex? online
Kto mówi, że seks nie jest zabawny? Na pewno nie gotowa na wszystko Stacy (Lea Thompson) i jej przyjaciółka Melissa (Victoria Jackson). Dziewczyny spędzają wakacje w kurorcie zdrowotnym z postanowieniem znalezienia faceta, który nie boi się zobowiązań. Z tą nadzieją Stacy i Melissa wyruszają na poszukiwanie mężczyzny idealnego. Ale niestety wszyscy faceci, jakich spotykają wydają się być śmiertelnie przerażenie na myśl o czymś więcej niż tylko zwykły sex. Przezabawna komedia, która przedstawia bardziej frywolne podejście do tego, co dzieje się po ciemku w...
Zabicie świętego jelenia / The Killing of a Sacred Deer online
Steven zostaje zmuszony do podjęcia niewyobrażalnego poświęcenia, gdy przyjęty przez niego pod własny dach chłopiec radykalnie zmienia swoje zachowanie.
SieraNevada online
Mija 40 dni od śmierci ojca. Do Bukaresztu przyjeżdża lekarz ze swoją żona, aby uczcić pamięć zmarłego. Wszyscy zebrani oczekują na kapłana, który się spóźnia. Wówczas w trakcie rozmów na jaw wychodzą dawno skrywane urazy, tajemnice, a temat bieżącej polityki dolewa oliwy do ognia. Rodzinna uroczystość przekształca się w jedną, wielką kłótnię.
200 Pounds Beauty online
Otyła piosenkarka poddaje się operacji plastycznej całego ciała.
Zagadkowe masakry w świecie zwierząt / Worlds Deadliest... Animal Apocalypse online
Plaże pokryte tysiącem nieżywych krabów, deszcz martwych ptaków, setki osobników antylopy gnu utopionych w rzekach - to niepokojące obrazy ze świata fauny. Coraz częściej na całym świecie - od Kenii przez USA aż po Tasmanię - dochodzi do masowego wymierania setek tysięcy różnych gatunków zwierząt w trudnych do stwierdzenia okolicznościach. Jedni uważają, że są to plagi zwiastujące nadejście apokalipsy, zaś inni starają się je wytłumaczyć w logiczny i naukowy sposób. Twórcy prezentują różne naukowe teorie na temat masowych zgonów w świecie fauny. Próbują...
Pinokio / Pinocchio online
Wyrzeźbiona przez Dżepetto drewniana kukiełka ożywa. Ubogi konstruktor nadaje jej imię Pinokio.
Niepokonani / Undefeated online
Film opowiada o amerykańskiej drużynie futbolowej, Manassas Tigers z Memphis, którą zawodnicy i trenerzy po latach porażek postanowili doprowadzić do zwycięstwa w sezonie ligowym.
W ułamku sekundy / In The Fade / Aus dem Nichts online
Śmierć męża i synka w ataku bombowym zamienia życie Katji w koszmar. Zrozpaczona kobieta rozpoczyna walkę o sprawiedliwość.
The Outlaws / Beom-joi-do-si  online
Detektyw w dzielnicy stara się zachować pokój, podczas gdy dwa chińsko-koreańskie gangi walczą miedzy sobą...
The Beautiful Ones online
Członek rodziny mafijnej zakochuje się w niewłaściwej kobiecie podczas wojny z przeciwnikami, musi wykorzystać swoje unikalne umiejętności, by uratować ją od tych samych ludzi, których kiedyś nazwał braćmi.
Deep Blue Sea 2 online
Genialny miliarder Carl Durant eksperymentuje na rekinach...
Gangster Land online
Historia najsławniejszych amerykańskich gangsterów i ich powstania. „Gangster Land” mówi o Al Capone...
|<<<<567891011>>>>|
© 2018 CDA-LEKTOR.PL - Filmy i seriale online za darmo tylko u nas! / Online: