logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Sing online
Miś koala Buster Moon jest miłośnikiem muzyki i właścicielem teatru, który najlepsze lata ma już za sobą. Teraz Moon ma wielkie długi i wisi nad nim widmo bankructwa. Kiedy postanawia zorganizować konkurs piosenki, nikt nie wierzy, że to pomoże mu wykaraskać się z kłopotów finansowych. Okazuje się, że pomysł idealnie wpisuje się w potrzeby mieszkańców miasta i na przesłuchaniu zjawiają się tłumy zwierząt reprezentujących chyba wszystkie możliwe gatunki od ślimaków po żyrafy. Wielu z nich skusiła wysoka kwota głównej nagrody, którą niechcący wpisała na...
Zakwakani / Kryaknutie kanikuly - CDA - Zalukaj online
Animowana produkcja dla najmłodszych miłośników kina która opowiada o losach Drobiu żyjącego na pewnej kaczej wyspie na której niedobra czarodziejka pragnie porwać mędrca żyjącego w lokalnym społeczeństwie. Aby przeszkodzić czarodziejce dokończyć swój plan lokalne społeczeństwo wraz z synem mędrca i córką wodza eskadry muszą połączyć wszystkie swoje siły i możliwość aby nie dopuścić do realizacji złego planu czarodziejce.
Synesteta - Monochrome - CDA - Zalukaj online
Niesamowity Thriller trzymający w dużym napięciu od pierwszych minut, wprowadzający widza w tajemniczy zakontek zbrodni. Opowieść przedstawiona w tej ekranizacji przedstawi nam losy pewnego detektywa o nietypowych zdolnościach. Jesteście ciekawi jak można słyszeć barwy a widzieć dźwięk? Zjawisko to nazywa się synestezja i o tym właśnie mówimy. Zadaniem mężczyzny jest ujęcie seryjnej morderczyni zanim posunie się do kolejnego, morderczego ataku na niewinne osoby. Czy niezwykłe zdolności pomogą detektywowi w jak najszybszym złapaniu recydywistki Emmy?
W pętli - Hurok - CDA - Zalukaj - Online online
Węgierska produkcja która powstała w 2016 roku jest doskonałym thrillerem który trzyma w napięciu do ostatnich sekund. Adam (Dénes Száraz), główny bohater tego filmu traci w wyniku wypadku drogowego piękną narzeczoną. Niedługo po śmierci dziewczyny los daje Adamowi niezwykłą i jedyną szansę naprawienie życiowych błędów, które w dużej mierze przyczyniły się do śmierci kochanej kobiety... Czy Decyzje które będzie zmuszony podjąć aby naprawić błędy będą prawidłowe i uda mu się odzyskać swoją życiową miłość?
Z bliska online
Policjant Klaus Roth (Tom Schilling) dostaje zadanie rozpracowania wewnętrznych kręgów wpływowej mafijnej rodziny. Porucznik Frank Dudek (Jens Albinus), szef tajnego dochodzenia, chce dorwać Aco Gorica (Lazar Ristovski), bossa organizacji zajmującej się nielegalnym hazardem. Działającemu pod przykryciem Rothowi udaje się zaprzyjaźnić z siostrzeńcem Gorica, Luką (Edin Hasanovic). Przebiegające bezproblemowo śledztwo komplikuje się w momencie włączenia się do akcji tureckiej mafii. Sytuacja Rotha staje się trudna.
Jest tam kto? online
Dokumentaliści przedstawiają dowody przemawiające za tym, że nie tylko na Ziemi istnieje życie. W 1977 roku dr Jerry R. Ehman, za pomocą radioteleskopu The Big Ear, odebrał tajemniczy sygnał radiowy. Pochodził on z Gwiazdozbioru Strzelca i liczył sobie 72 sekundy. Prawdziwy przełom stanowiło jednak odkrycie przez Satelitę Keplera tysięcy planet, gdzie mogłoby się rozwinąć życie.
Orły Temidy online
Robert Redford jako bezkompromisowy zastępca prokuratora okręgowego oraz Debra Winger jako pełna polotu pani adwokat wspólnie podejmują się obrony niekonwencjonalnej artystki (Daryl Hannah), która została oskarżona o kradzież i morderstwo. Przy bliższym kontakcie z fascynującym światem sztuki i niebezpiecznym podziemiem Nowego Jorku obrońcy artystki zdobywają więcej informacji niż mogliby oczekiwać.
Headshot online
Fabuła skupia się na bezimiennym mężczyźnie (Iko Uwais), który budzi się w szpitalu po doznaniu urazu głowy. Nie wie, kim jest ani co się wydarzyło. Pomaga mu młoda lekarka Ailin (Chelsea Islan), która nazywa go Ishmael na cześć bohatera Moby Dicka. Podczas rekonwalescencji jego przeszłość powraca w formie Lee (Sunny Pang), handlarza narkotyków i szefa gangu, który kontroluje policję i sądy. Kiedy Ailin zostaje porwana, Ishmael decyduje się ją uratować. Na drodze stają mu wyszkoleni zabójcy, którzy mogli niegdyś być jego kolegami.
Skandynawscy wściekli 2: wyścig po lodzie / Børning 2 online
Roy (w tej roli zobaczymy Andersa Baasmo Christiansen) własnie wychodzi z więzienia po dwuletniej odsiadce. Za kratkami przebywał ponieważ brał udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Po opuszczeniu więzienia postanawia nie wracać już do dawnej pasji. Kiedy dowiaduje się, że jego córka postanawia wziąć udział w nielegalnym ulicznym wyścigu z miasta Bergen do Murmańska w Rosji robi wszystko co w jego mocy aby nie dopuścić do startu młodej dziewczyny.
Norweski speed / Børning online
Roy (Anders Baasmo Christiansen) jest zapalonym miłośnikiem samochodów, który na co dzień pracuje w warsztacie. Po godzinach spędza długie godziny za kółkiem ukochanego żółtego Mustanga. Pewnego dnia nieoczekiwanie zjawia się u niego nastoletnia córka, której nigdy nie poznał, burząc beztroskę jego samotnego życia. Chłodna reakcja ojca, który przymierza się właśnie do nielegalnego wyścigu wzdłuż Norwegii, nie napawa jej optymizmem. Choć wizyta jest Royowi wyjątkowo nie na rękę, ostatecznie decyduje się wziąć córkę ze sobą. Szalone tempo jazdy i niezliczone...
Zwierzęta nocy / Nocturnal Animals online
Susan Morrow (Amy Adams) wiedzie luksusowe życie u boku męża Huttona (Armie Hammer), choć nie czuje się spełniona i szczęśliwa. Pewnego weekendu, kiedy jej mąż udaje się w jedną z nazbyt częstych podróży służbowych, Susan otrzymuje paczkę, w której znajduje się książka „Zwierzęta nocy”, napisana przez jej byłego męża Edwarda Sheffielda (Jake Gyllenhaal). Byli małżonkowie nie mieli ze sobą kontaktu od wielu lat. W liście, dołączonym do książki, Edward zachęca ją do lektury. To skłania Susan do kontaktu z byłym mężem. Spędzając kolejną samotną noc,...
Idealiści kontra ISIS online
Współczesne konflikty zbrojne okiem profesjonalnych najemników. Dokumentaliści szukają odpowiedzi na pytanie, czy kierują się oni względami finansowymi, czy też ideologicznymi. Dokument w reżyserii Gregoire Deniau stanowi opowieść o ludziach, którzy sprzedają swoje militarne usługi obcym państwom. Wielu obywateli Kanady, Niemiec, Francji czy Chin wyjeżdża, by mierzyć się między innymi z terrorystami w Kurdystanie.
Historia Kobiety - CDA - Zalukaj online
Główna bohaterka Marta w której rolę wciela się piękna Zofia Zoń ma zamiar zostawić swojego kochającego męża oraz dzieći. Chce zakończyć małżeństwo które z boku wydaje się doskonałe. Niezrozumiała i emocjonalna decyzja ślicznej kobiety staje się początkiem rozwijania się dramatycznych konsekwencji. Film pod tytułem "Historia Kobiety" to Polska produkcja gramatyczna której reżyserem jest Radosław Grzebalski. Okres zdjęciowy trwał od września do października 2014 roku a premiera przewidziana była w 2015 roku.
Rising Fear online
Żołnierz w cywilu Ryan (w jego postać wciela się Tom Getty) zostaje niesłusznie oskarżony w organizowanie ataków terrorystycznych. Próbując oczyścić się z fałszywych zarzutów odkrywa spisek który może zagrażać milionom ludzi. Rising Fear to film skierowany do odbiorców którzy lubią dobre kino akcji.
The Axe Murders of Villisca online
Troje dzielnych łowców duchów uzbrojonych po zęby w kamery zakrada się do domu owianego makabryczną legendą, w 1912 doszło w nim do serii okrutnych morderstw. Dom zamordowanej rodziny do dzisiejszego dnia stanowi doskonały fundament dla badań nad istnieniem duchów. Po zmierzchu młodzi łowcy wchodzą do posiadłości. Chcą rozwikłać zagadkę morderstwa która do dzisiejszego dnia nie została rozwiązana. To, co odnajdują przerasta ich najgorsze obawy.
Force 2 online
Trzech agentów RAW zostaje zamordowanych w Chinach. Jednym z nich jest najlepszy przyjaciel Inspektora Yasha, Harish. Ale przed śmiercią, Harish pozostawia Yashowi trop wskazujący na to, że dzieje się coś złego. Inspektor Yash aktualizuje informacje RAW i wraz z agentką KK odkrywają, że Shiv Sharma, niskiego poziomu pracownik indyjskiej ambasady w Budapeszcie, jest winnym zabijania agentów RAW na ulicach. Yash i KK muszą złapać Shiva i doprowadzić go przed oblicze sprawiedliwości.
Lekarz na prowincji online
Jean-Pierre (François Cluzet) jest lekarzem na jednej z francuskich prowincji. Mężczyzna jest bezgranicznie oddany swoim pacjentom, bez reszty poświęcając swoje życie innym. Pewnego dnia jednak sam dowiaduje się, że jest poważnie chory. Do miasteczka przyjeżdża wówczas młoda lekarka Nathalie (Marianne Denicourt), która ma odciążyć go w pracy. Nowicjuszka staje przed wyzwaniem przyzwyczajenia się do nowego życia i zastąpienia osoby, która wydawała się być niezastąpiona.
Against the Wild 2: Survive the Serengeti online
Film familijny który opowiada o losach rozbitków samolotu. Dwoje ocalałych dzieci razem ze swoim przyjacielem - czworonogiem muszą przemierzyć Serengeti. Podczas podroży napotykają na wiele nieprzyjemnych sytuacji ponieważ nie wszystkie zwierzaki mają pozytywne nastawienie...
Od południa do trzeciej online
W przeddzień planowanego napadu na bank, dręczony sennymi koszmarami bandyta Graham Dorsey opuszcza swoich towarzyszy. Przestępca zatrzymuje się w posiadłości należącej do pięknej i bogatej wdowy, Amandy Starbuck, w ramionach której spędza intymne chwile. Jego przyjaciele nie zamierzają jednak się wycofać. Niestety, w czasie napadu zostają schwytani. Graham musi także ratować się ucieczką. Po drodze zmusza do zamiany ubrań napotkanego dentystę, który ginie zamiast niego. Czeka go jednak przykra niespodzianka, ponieważ sam trafia na rok do więzienia, zamiast lekarza...
Frankenstein i potwór z piekła online
Młody chirurg, Simon Helder, który usiłował powtórzyć eksperymenty Frankensteina zostaje oskarżony o czary i skazany na pobyt w domu dla obłąkanych kryminalistów. Okazuje się, że tamtejszym psychiatrą jest sam baron Frankenstein, który nie zaprzestał swoich prób ożywiania i krzyżowania ludzi. Przy pomocy Heldera oraz niemej dziewczyny udaje mu się umieścić mózg genialnego matematyka w ciele zbrodniarza o posturze jaskiniowca...
|<<<<9949959969979989991000>>>>|
© 2018 CDA-LEKTOR.PL - Filmy i seriale online za darmo tylko u nas! / Online: